HOME

[pix_dropcap height=”36″ line_height=”36″ width=”36″ size=”33″ bg=”#4990af” color=”#000000″ shape=”square” top=”0″ right=”5″]C[/pix_dropcap]entrum wspinaczkowe Grota mieści się w najwyższym z lokali przy ulicy Słowackiego 100 w bezpośrednim sąsiedztwie wieży ciśnień i kościoła na Glinicach. To pierwszy w Radomiu obiekt z wewnętrzną sztuczną ścianą wspinaczkową i jeden z wyższych w Polsce.

Powstało na początku 2011 roku w poprzemysłowej hali suszarni gliny starych Radomskich Zakładów Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych. Osiemnastometrowy budynek zgodnie z obowiązującymi wymogami został przystosowany na potrzeby obiektu sportu i rekreacji. Sama ściana wspinaczkowa została zbudowana zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa dotyczącą ścian wspinaczkowych PN-EN 12572-1:2009

Nasza ściana

[hr]

[pix_columns] [col_two]

Dla początkujących

         Nigdy wcześniej się nie wspinałeś? Chcesz się dowiedzieć jak zacząć? Czytaj dalej…

[/col_two] [col_two last=”true”]

Urodziny w CW Grota

DSC_0497       Zapraszamy do zorganizowania  urodzin dla swojego dziecka na naszej ścianie.  Czytaj dalej…

[/col_two] [/pix_columns]

 

Honorujemy karty: Benefit Systems, OK System, FitProfit

[hr]


[pix_dropcap height=”36″ line_height=”36″ width=”36″ size=”33″ bg=”#4990af” color=”#000000″ shape=”square” top=”0″ right=”5″]Ś[/pix_dropcap]ciana główna ma blisko 17 metrów  wysokości i maksymalne przewieszenie 4,5 metra. Jej  powierzchnia  to ponad 400 m2 na których znajdziecie 23 stanowiska wspinaczkowe przystosowane do prowadzenia z asekuracją oddolną oraz  16  linii do asekuracji na wędkę (asekuracja od górna). Ściana jest mocno zróżnicowana pod kątem formacji – od małych po duże przewieszenia, piony, zacięcia, rysa, dach i połogi.  Dysponujemy też boulderownią (wspinanie bez liny) o powierzchni ponad 100 m2 i wysokości do 4m .

500 m2 powierzchni do wspinania

[pix_dropcap height=”36″ line_height=”36″ width=”36″ size=”33″ bg=”#4990af” color=”#000000″ shape=”square” top=”0″ right=”5″]G[/pix_dropcap]rota to nie tylko ściana wspinaczkowa ale również miejsce spotkań wszystkich miłośników gór i wspinania. W naszym centrum wspinaczkowym  masz możliwość rozpoczęcia wspaniałej przygody jakim jest wspinanie, które jest nie tylko sportem ale przede wszystkim sposobem na życie. Dla zaawansowanych wspinaczy mamy duże zaplecze do przeprowadzenia treningu.

[pix_columns] [col_two]Dodatkowo:

  • Campus,
  • Drążek,
  • Chwytotablica
  • „Kołkownica”
  • Sklep,

[/col_two] [col_two last=”true”]Nasza oferta to również:

  • Organizacja zawodów i imprez integracyjnych,
  • Nauka wspinaczki od podstaw
  • Sekcje wspinaczkowe,
  • Indywidualne treningi wspinaczkowe,
  • Zajęcia dla dzieci i młodzieży,

[/col_two] [/pix_columns]