MMA3 – wyniki

Zawody zakończone, punkty policzone!

Dziękujemy Wszystkim za przybycie, pyszną zabawę i walkę fair-play. W końcu co to za fantastyczne zawody bez fantastycznych zawodników!  Zasłużyliście na pączka (albo sznekę)!

My już myślimy o przyszłorocznej edycji – MMA4. Czy będą 44 baldy? To może być niebezpieczna tradycja… A na jesień szykujcie wytrzymałość na Wariant Radom – mistrzostwa Radomia we wspinaczce na trudność.

Podium damskie:

1. Karina Mirosław
2. Joanna Oleksiuk
3. Dominika Sołtys

4. Agata Żyśko
5. Hanna Szkudelska

Podium męskie:

1. Tomek Rumianowski
2. Marek Balcerski
3. Konrad Janek

4. Paweł Żuk
5. Tomek Czajkowski

I wyniki łączne, w podziale na kategorie:

Juniorzy – eliminacje

miejsce imię nazwisko klub/sponsor liczba punktów
1 Piotr Oleszczuk KW Warszawa/CW Murall 90
1 Bartek Winiarek KW Warszawa/CW Murall 90
2 Jan Tkaczyk Pol-Inowex Skarpa Lublin 76
3 Barbara Wójcik KW Kielce 60
4 Anna Szkliniarz ŚKA 55
5 Basia Burczyk ŚKA 54
6 Konrad Wątły Gibbon/Grota 33
7 Piotr Wolski Gibbon/Grota 19
8 Bartosz Zimka Gibbon/Grota 14
9 Bartłomiej Głowacki Gibbon/Grota 13

Kobiety – eliminacje

miejsce imię nazwisko klub/sponsor
1 Karina Mirosław Pol-Inowex Skarpa Lublin 90
1 Agata Żyśko KW Kotłownia 90
2 Dominika Soltys KW Kielce 88
3 Joanna Oleksiuk Crux/KWW/Iura 87
4 Hanna Szkudelska 83
5 Dominika Bryla KW Kielce 82
6 Ania Urbańska CRUX 70
7 Ola Nowocień 62
8 Joanna Wrzask WSD Zerwa 46
9 Martyna Wątły WSD Zerwa 42
10 Ola Cichecka 41
11 Bogusia Smolarek Grotto Wrocław 26

Mężczyźni – eliminacje

miejsce imię nazwisko klub/sponsor
1 Konrad Janek Pol-Inowex Skarpa Lublin 95
2 Marek Balcerski CRUX 94
2 Tomasz Czajkowski 94
3 Tomek Rumianowski Crux/KWW/Iura 93
3 Paweł Żuk Crux 93
4 Rafał Hałasa KW Kotłownia 91
5 Mateusz Charycki KW Kotłownia 89
6 Paweł Bednarz KW Warszawa 88
7 Mateusz Chrzęst 86
8 Kacper Czubacki 85
8 Tomasz Olszewski 85
9 Kamil Filas Mobius 76
9 Daniel Sromek Mobius 76
9 Dominik Wisniewski UKA 76
10 Szymon Pomorski KW Kotłownia 75
11 Janusz Szczur 73
12 Konrad Czajka UM Lublin 70
13 Paweł Kowalik 65
13 Łukasz Leszko 65
14 Michał Denkowski UM Lublin 62
14 Marcin Sieczka CW Grota 62
15 Marcin Grabarczyk UKA Warszawa 60
16 Karol Sekutowski CW Grota 58
17 Damian Kubicki ŚKA 57
18 Marcin Jółkowski 56
19 Kamil Denkowski CRUX 54
20 Łukasz Radwański 53
21 Krzysztof Włodarczyk 52
22 Przemek Kowalczyk CW Grota 51
23 Paweł Raczyłło CW Grota 49
24 Artur Czarnecki CW Grota 46
25 Adam Woźniak CW Grota 45
26 Maks Cieniuch 42
27 Hubert Król CW Grota 41
28 Filip Kośla CW Grota 10

A bardziej szczegółowa punktacja dostępna jest tutaj.

Galeria i relacja na Wspinanie.pl już wkrótce.