f
^

Aktualności

Wakacyjna Liga Bulderowa 2017

Wakacje się zaczęły, czas zacząć Wakacyjną Ligę Bulderową! Od dziś czeka na Was 45 przystawek; od bułki z masłem po kosę w plecy.
Do 31 sierpnia na obu bulderowniach można zbierać punkty: 1 pkt. za każdy zrobiony bald (3 sekundy kontrolowania topu), a 2 pkt. dodatkowo za zrobienie go w tygodniu jego narodzin (nakręceń). Baldy tradycyjnie pojawiają się co poniedziałek.
Mocy! Przybywaj!

Zawody na Początek Wakacji

24 czerwca (sobota)
10:00 – 13:00
wpisowe 10 zł (zapisy w dniu zawodów)

Zapraszamy wszystkie dzieciaki w wieku do 14 lat (rocznikowo) na Zawody na Początek Wakacji.
Żeby rywalizacja była sprawiedliwa startujemy w kategoriach wiekowych 6-8, 9-11 i 12-14 lat.

Będzie można zmierzyć się z ponad 20 bulderami i wspinaczkowym torem przeszkód. Czy będzie  trudno? Będzie, ale będzie też superłatwo dla tych, co dopiero zaczynają.
A i dla Rodziców szykujemy niespodziankę, więc, Drodzy Rodzice,  zabierzcie też dla siebie strój do wspinania (czyli ubranie niekrępujące ruchów i dopasowane buty na twardej podeszwie - tenisówki, halówki, adidasy).

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Obóz wspinaczkowy dla dzieci 2017

Zapraszamy Was na niezapomnianą przygodę w białym jurajskim wapieniu. Będziemy się wspinać na białe skały, odwiedzimy białe zamki i zapuścimy się do czarnych jaskiń. My dajemy Wam sprzęt, opiekę instruktorów oraz wskażemy gdzie zacząć – od Was zależy czy się odważycie zrobić krok naprzód.

”"

VRP – Liga z Liną po raz trzeci

 

To już po raz trzeci kręcimy drogi na ligową sobotę!

13 maja będziecie mieli szansę spróbować swoich sił na funkiel-nówkach, nie śmiganych, nawet przez starszych Niemców do kościoła. Trudności zaczynają się już od V, więc nie ma wymówek, że “za trudno” i “nie mam siły”. Gromadźcie spręża, kruszcie magnezję i piłujcie paznokcie!

Z okazji magicznej 3 edycji będą niespodzianki i zaskakanki!

Zasady pozostają niezmienne: punktowane jest przejście nowych dróg, bez względu na ilość prób. Przejście na wędkę = 1 pkt, załojenie z dołem = 3 pkt. Drogi zostają, można się z nimi mierzyć i później, ale punkty liczą się tylko tego jednego, jedynego dnia. Liczba punktów sumuje się przez cały rok.

Majówka 2017

Poniedziałek, wtorek, środa (1-2-3.05) mamy otwarte jak w weekend: od 12 do 21. Zapraszamy

Wielkanocny rozkład jazdy

W Święta działamy tak:

sobota 15.04 – jak w sobotę 12:00 – 21:00

niedziela 16.04 – ZAMKNIĘTE

poniedziałek 17.04 – 12:00 – 21:00

a potem już normalnie :)

Damy na baldy – Dzień Kobiet na Grocie