f
^

FAQ


>Czy wspinanie na ścianie jest dla wszystkich?
Wspinanie jest dla wszystkich, nie ma ograniczeń wiekowych. Młodzież/dzieci poniżej 16 roku życia wspinają się  za zgodą rodziców.
>Czy wspinanie jest bezpieczne?
Wspinanie jest bezpieczne, jeśli przestrzega się wszystkich zasad bezpieczeństwa i stosuje się do zaleceń obsługi ścianki.
>Co jeśli nigdy do tej pory nie wspinałem się?
Jeśli wspinasz się po raz pierwszy musisz przejść szkolenie z podstaw asekuracji, obejmujące zakładanie uprzęży, wiązanie liny oraz naukę asekuracji. Każdy kto chce odświeżyć wiedzę czy też doszkolić się w swoich umiejętnościach może skorzystać z oferty kursów wspinaczkowych zróżnicowanych pod kątem zaawansowania.
>Co potrzebuję, żeby przyjść i móc się wspinać?
Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze wspinaniem zabierz ze sobą wygodne, luźne ubranie, np. T-shirt i spodenki oraz obuwie sportowe na zmianę (trampki, adidasy). Niezbędny do wspinania sprzęt (uprząż, przyrządy asekuracyjne, liny) jest dostępny na miejscu.
>Jak długo mogę się wspinać w cenie jednorazowego wejścia?
Na Naszej ścianie do wyboru masz różne opcje biletów, żaden bilet nie ogranicza Cię czasowo, wspinasz się tak długo i tyle razy ile chcesz.
>Jak długo mogę się wspinać w cenie biletu wstępu?
Bilet wstępu pozwala na wspinanie się od otwarcia do zamknięcia CW Groty.
>Czy znajdę jakieś zniżki w ofercie wejść?
Jeśli jesteś studentem/uczniem masz zapewniony wstęp ulgowy. Co więcej obniżone ceny dla wszystkich obowiązują przy wejściu do godziny 15 w dni powszednie. Upusty cenowe znajdziecie także dla grup zorganizowanych.
>Nie mam partnera do wspinania, czy mogę się wspinać sam?
Tak. Na boulderowni, gdzie wspinamy się bez liny, czyli bez partnera. Na ściance będziesz miał jednak okazję poznać mnóstwo ludzi i prędzej, czy później znajdziesz kogoś z kim będziesz się mógł wspinać.