MMA Vol. 3 – zapisy

Plakat MMA3 - opis w tekście

Zapraszamy na trzecią edycję bulderowych zawodów Mechanika Mocy Absolutnej. 33 baldy radomskie nakręcą dla Was WSD Zerwa i Gibbon Szkoła Wspinania.

Termin i miejsce zawodów
Data: 17 marca 2018 (BYŁA ZMIANA)
Miejsce: Centrum Wspinaczkowe Grota
ul. Słowackiego 100 Radom

Jak się zapisać?
Kliknij w  link poniżej

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jrZSFl7uQU0fxbOZ5spxMW5nquSWG5IhrCR9HIjBKeA/edit?usp=sharing

i wypełnij odpowiedni wiersz wpisując:
imię, nazwisko, nazwę klubu/sponsora, rozmiar koszulki.
Grupy można wybierać w miarę dostępności miejsc. Zapisy on-line kończą się 11 marca (niedziela) o 24:00.

Następnie należy uiścić opłatę startową i oczekiwać (do 24h) na pojawienie się w odpowiedniej kolumnie adnotacji o zaksięgowaniu wpłaty.

Numer konta:
59 1950 0001 2006 4957 3333 0001
Żółta Ściana Jakub Janiak
ul. Słowackiego 100 26-600- Radom

Opłaty startowe
50 zł przy zapisach on-line
65 zł przy zapisie w dniu zawodów (nie obiecujemy koszulki)

20% zniżki dla posiadaczy aktualnego karnetu CW Grota! (odpowiednio 40zł i 52zł).

W skład pakietu startowego (oprócz wstępu na ścianę i numeru startowego) wchodzą picie, zagrycha i koszulka okolicznościowa.

Plan zawodów
Sobota 17 marca
7:30-17:15 eliminacje (grupy startują o 7:30, 10:00, 12:30 i 15:00; objaśnienia bulderów 10 minut przed startem)
18:30 finały
20:20-20:25 wywieszenie wyników i czas na protesty
20:30-21:00 rozdanie nagród
21:30 start afterparty
Dla chętnych możliwy jest nocleg we własnych śpiworach w CW Grota.

Zastrzegamy, że w przypadku dużej liczby chętnych możemy utworzyć też grupy piątkowe.

Regulamin zawodów
Pojawi się tu już wkrótce.

Wariant Radom 2017- wyniki i galeria

Stało się! Zawodnicy oddali karty, podium nie załamało się od ciężaru nagród, a my, jak tylko odespaliśmy trud organizacyjny, zabraliśmy się do klecenia listy wyników (punkty są z eliminacji). Oto ona:

Damskie podium

 

1 Martyna Wątły (WSD Zerwa) I miejsce – 518 pkt
2 Elena Roczniak (CW Grota) II miejsce – 511 pkt
3 Małgorzata Kurek Wrocław (goClimbo) III miejsce – 520 pkt

4 Joanna Wrzask (WSD Zerwa) – NK
5 Monika Maciejewska (CW Grota) – NK

 

Męskie podium

 

1 Maks Wrzask (WSD Zerwa) – I miejsce – 800 pkt
2 Piotr Chojnacki (WSD Zerwa) – II miejsce- 801 pkt
3 Jakub Jaśkiewicz (Radom) – III miejsce – 694 pkt

4 Sebastian Kurek Wrocław (goClimbo) – IV miejsce – 780 pkt
5 Marcin Grabarczyk (UKA) – V miejsce – 614 pkt
6 Sławek Piotrowski (WSD Zerwa) – 612 pkt
7 Paweł Swajdo (ŚKA) – 611 pkt
8 Seweryn Jagiełło (ŚKA) – 605 pkt
9 Karol Sekutowski (CW Grota) – 525 pkt
10 Jakub Rajewski (WSD Zerwa) – 521 pkt
11 Artur Czarnecki (Radom) – 506 pkt
12 Kacper Ośko (CW Grota) – 411 pkt
13 Marcin Sieczka (CW Grota) – 400 pkt
14 Marcin Wilczyński (CW Grota) -120 pkt

Na koniec podziękowania:

routsetterom: Danielowi i Jerremu

i naszym sponsorom:

głównemu – Decathlon Radom

i pozostałym nas wspierającym:
Iridium Labs
RadMin
Tkalnia Zagadek

Więcej zdjęć w galerii tutaj